Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • İsim Soyisim *
  Ürün Üzerine Yazılacak İsim Soyismi Yazınız
Planlanan Teslimat Süresi 2 Aralık Cumartesi

2023 Şövale Masa Takvimi, Aylık Planlamalı Takvim, Boho Renkli 2023 Takvim, Kişiye Özel isimli Boho Renkler Kartpostal Kartı (İlk Kart)

 
 • Takvim Kart Boyutu: 21 cm genişlik, 13,5 cm yükseklik
 • Kart Özelikleri: 350 gr. Mat Kuşe
 • Ahşap Şövale Boyutları: 15.5 cm genişlik, ve 16 cm yükseklik
 • Sayfa: 1 Kapak Kişiye Özel isimli Kartpostal Kartı + 12 Takvim Kartı
 • Tasarım: Basit, minimalist ve fonksiyonel tasarım
 • Pazartesi ya da Pazar Başlangıçlı takvim seçeneği
 • Takvim kartlarının arka tarafı not alanı olarak kullanılmaktadır.
 • Kişiye özel isimli Kartpostal Kartı
Tanım:
Bu ahşap şövale takvim kendiniz veya sevdiğiniz biri için harika bir hediye fikri! Aylık planlamalı takvim olmasıyla da amaca uygun, fonksiyonel, sadeliği ve şık görselliği ile de mükemmel bir masaüstü aksesuarı. Boho renkli ahşap şövale masa takvimi bulunduğu ortama hoş bir aksesuar olurken, plan yaparken  hem işinizi kolaylaştıracak hem de ayrı bir keyif verecektir.
Takvimin ilk kartı kişiye özel isimli“2023 Happy New Year“ kartpostal olarak hazırlanmıştır. Dilerseniz hediye etmek istediğiniz kişinin ismine özel olarak sipariş verebilir ve sevdiklerinizin yeni yılını bir takvim hediyesi ile kutlayabilirsiniz.

Bu aylık planlamalı takvim Ocak 2023’den Aralık 2023’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

Not: Bu takvim için Pazar başlangıçlı Amerikan standartı takvim olarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken bu talebinizi açıklama kısmına yazmanız yeterlidir.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...