Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Takvim, Okul Takvimi, Büyük Duvar Takvimi, Organizer Takvim, Minimalist Tasarım, Siyah Beyaz Takvim


2024 Yıllık Duvar Planlayıcılı takvim ile tüm yılı tek sayfada planlayabilirsiniz. Minimalist ve fonksiyonel tasarımıyla sizi düzenli tutacak bu planlayıcı takvim, siyah beyaz rengiyle her ortama uyum sağlayacak.

Bu takvim Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar devam eder. Bir bakışta randevular, yaklaşan etkinlikler, doğum günleri, yıldönümleri, tatiller, diğer önemli günler, iş planı, toplantılar, sınavlar, yapılacaklar, hedefler, motive edici sözler, fikirler, önemli notlar, alışkanlıklar izleme, programlar, görevler ve daha fazlası.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Dikey Biçimli Kağıt
  • 240 gr. mat kağıt - 35 x 50 cm (13,7x19,75 inç) boyutunda
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlama takvimine resmi tatiller veya özel tarihler dahil değildir.**
 
Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için silindirik bir direk tüpü kartonunda teslim edilecektir. 2024 Planlayıcı Takvimi, İş Planlayıcısı, Hedef Planlayıcısı, Yazdırılabilir 2024 Yıllık Planlayıcısı, 2024 Yıl Planlayıcısı, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Takvimi, Büyük Duvar Takvimi, Yazdırılabilir Günlük, Haftalık, Aylık, Aile Takvimi, Okul Tam Yıl Takvimi, Organizatör Takvim, Minimal Tasarım, Modern Planlayıcı, Siyah Beyaz Takvim, 2024 Yıllık Planlayıcı
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...