Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi | Yatay | Antrasit Gri, Gül Kurusu Renk Şekiller | 2024 Yılı Planlayıcısı | 2024 Aylık Planlayıcı | 2024 Planlayıcısı | Geometrik Şekiller


Bu büyük yıllık planlayıcı takvimiyle tüm yılı bir bakışta görebilir ve tek sayfada plan yapabilirsiniz. Minimal ve fonksiyonel tasarımıyla bir yıl boyunca düzenli kalmanızı sağlayacak kullanışlı bir takvim (İşlerinizi daha da kolaylaştıracağından emin olabilirsiniz :) Ayrıca, antrasit gri ve gül kurusu boho renkleriyle çalışma alanınıza ve ofisinize sade, dinlendirici bir görünüm katacak.

Bu planlayıcı Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar geçerlidir. Randevular, yaklaşan etkinlikler, doğum günleri, yıldönümleri, tatil planları, toplantılar, sınav günleri, hedefler, motive edici sözler, ani parlak fikirler, önemli notlar, alışkanlık takibi ve daha fazlası için mükemmel yıllık planlayıcı.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Yatay Formatlı Kağıt
  • 240gr. mat kağıt - 50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlama takvimi resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın zarar görmesini önlemek için silindirik kutuplu tüp kartonunda teslim edilecektir.
 
Antrasit Gri, Gül Kurusu Boho Renk Geometrik Şekiller, 2024 Takvim, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Duvar Planlayıcı, Çin Seddi Planlayıcı, 2024 Yıl Planlayıcı, 2024 Yıllık Planlayıcı, 2024 Yıllık Planlayıcı, 2024 Aylık Planlayıcı, Minimal Tasarım, Minimalist Planlayıcı, Yatay Duvar Planlayıcı
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...