Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Ahşap Şövale Masa Takvimi, Aylık Planlamalı Takvim, 2024 Çiçekli Takvim

Ürün Özellikleri
  • Takvim Kart Boyutu: 21 cm genişlik, 13,5 cm yükseklik
  • Kart Özelikleri: 350 Gr. Mat Kuşe
  • Ahşap Şövale Boyutları: 15.5 cm genişlik, 16 cm yükseklik
  • Sayfa: 1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı
  • Tasarım: Basit, minimalist ve fonksiyonel tasarım
  • Pazartesi ya da Pazar Başlangıçlı takvim seçeneği
  • Takvim kartlarının arka tarafı not alanı olarak kullanılmaktadır.

 

Tanım:
Bu ahşap şövale takvim kendiniz veya sevdiğiniz biri için harika bir hediye fikri! Aylık planlamalı takvim olmasıyla fonksiyonel, ahşap şövale ve minimalist çiçek detaylı görselliği ile de mükemmel bir masaüstü aksesuarı olacaktır. Bu şık görselliğe sahip ahşap şövale takvim bulunduğunuz ortamda hem gözünüze hitap edecek hem de planlarınızı not alırken size ayrı bir keyif verecektir.

Bu aylık planlamalı takvim Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

Not: Bu takvim için Pazar başlangıçlı Amerikan standartı takvim olarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken bu talebinizi açıklama kısmına yazmanız yeterlidir.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...