Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Amerikan Standardı 2024-2024 Akademik Duvar Takvimi, Eylül Başlangıç Akademik Yıl Planlayıcısı, Yıl Ortası Takvimi, Sunday Start

Bu takvim Pazar günü başlagıçlı, Amerikan standardı bir takvimdir. Fonksiyonel ve minimal tasarımlı olan bu planlayıcı duvar takvimi gelecek yılınızı bir bakışta karşınızda görmek ve harika bir yılın planını yapmak için mükemmeldir.

Bu planlayıcı, Eylül 2024’ten Ağustos 2024’e kadar devam eder. Aynı zamanda aylık planlayıcı olan bu minimal takvim her ay düzenli kalmanıza yardımcı olacaktır. Alışkanlık takibi, doğum günleri takibi, yıldönümleri takibi, aile etkinlikleri, okul için sınav planı, ders planı, ofis için düzenleyici, tatil planları ve daha fazlası için vazgeçilmez bir yıllık planlayıcı.

Özelikler
  • Eylül 2024 - Ağustos 2024
  • Amerikan standardı Pazar günü başlangıçlı
  • Kolay yazılabilir beyaz mat kağıt
  • Siyah renkli baskı
  • Dikey format kağıt
Boyut
  • 35 x 50 cm (13,7x19,75 inç) boyut 240 gr. Mat kağıt
Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir tüp kartonu içinde teslim edilecektir.
 
Amerikan Standardı Akademik Takvim, 2024-2024 Akademik Yıl Planlayıcısı, Yıl Ortası Planlayıcısı, Eylül Başlangıç Akademik Takvimi, Yıl Ortası Takvimi, Yıl Ortası Planlayıcı Takvim, 2024 Duvar Takvimi, 2024-2024 Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcısı , 2024-2024 Yıllık Planlayıcısı, Planlayıcı Takvimi, İş Planlayıcısı, Hedef Planlayıcısı, Aile Takvimi, Okul Takvimi, Mid-Year Planner, Sunday Start Calendar, September Start Calendar, 2024-2024 Wall Calendar, 2024-2024 Wall Planner, Academic Wall Calendar, Academic Wall Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...