Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Amerikan Standardı 2024 Yıllık Planlayıcı Takvim, Pazar Başlangıç 2024 Takvim, 2024 Planlayıcı Takvim, Yatay Poster Planlayıcı Takvim, Organizer Takvim, Minimalist Boho Renk, 2024 Wall Calendar, Sunday Start Wall Calendar, Sunday Start Wall Planner, Sunday Start Calendar, American Standard Calendar

2024 planlayıcı duvar takvimi tüm yılı tek sayfada görebilmeniz için tasarlandı. Fonksiyonel tasarımı ile sizi düzenli tutacak bu planlayıcı takvim, minimalist görünümü ve boho renkleri ile de bulunduğu ortamda güzel bir görüntü oluşturacaktır.

Bu planlayıcı, Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici sözleri, fikirleri, önemli notlar, alışkanlık izleme, programlar, görevler ve daha fazlasını bir bakışta görmenizi sağlar.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Yatay biçimli kağıt
  • 140 gr. mat kağıt - 100 x 70 cm (39.37x27.5 inç) boyutunda
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı takvim, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir.
 
Amerikan Standartı Takvim, 2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Duvar Takvimi, Yıllık Duvar Planlayıcısı, Yıllık Duvar Takvimi, İngilizce Takvim, English Calendar, Great Wall Planner, Business Planner, Goal Planner, 2024 Yearly Planner, 2024 Year Planner, 2024 Wall Calendar, 2024 Calendar, Large Wall Calendar, Aile için Planlayıcı Duvar Takvimi, Ev için Planlayıcı Duvar Takvimi, Okul için Planlayıcı Duvar Takvimi, Ofis için Planlayıcı Duvar Takvimi, Öğrenci için Planlayıcı Duvar Takvimi, Öğretmen için Planlayıcı Duvar Takvimi, İş için Planlayıcı Duvar Takvimi, Yatay Poster Planlayıcı Takvim, Şirket için Planlayıcı Duvar Takvimi
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...