Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Atatürk Takvimi, Atatürk Fotoğraflı 2024 Duvar Takvimi, Atatürk Fotoğraflı Takvim, Türkiye Cumhuriyetinin 100.Kuruluş Yıldönümü Takvimi

Türk milletinin tarih yolculuğundaki varoluş mücadelesi cumhuriyetin ilanı ile taçlanmıştır. Bağımsızlık düşüncesi ile inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, istiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunun büyük eseridir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. 100. yıl yolunda Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Bu duvar planlayıcı ile Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar geçerlidir. Randevular, toplantılar, doğum günleri, yıl dönümleri, tatil planları, uzun vadeli etkinlikler, sınav tarihleri gibi tüm önemli günleri bir bakışta takip edeceksiniz. Her şey tek bir sayfada olduğundan, işleriniz kolaylaşacak ve planlarınızı asla unutmayacaksınız!

Türkiye Cumhuriyetinin 100.Kuruluş Yıldönümüne özel hazırladığımız Duvar Takvimi çalışma alanınıza veya ofisinize çok şık bir duvar dekoru olacaktır. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Kuruluş Yıldönümü için özel hazırlanan Atatürk Fotoğraflı Takvim size ya da sevdiklerinize şüphesiz sevdikleriniz için de muhteşem ve anlamlı bir hediye olacaktır.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Yatay Formatlı Kağıt
  • 240gr. mat kağıt - 50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir.

Atatürk Duvar Takvimi, 100. Yıl Takvimi, Atatürk Fotoğraflı Takvim, Atatürk Takvimi, Türkiye 100.Yıl Takvimi, 2024 Yıllık Planlayıcı, Poster Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcı, 2024 Takvim, 2024 Wall Planner, 2024 Year Planner, Annual Planner,
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...