Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

BİBLOLARIN DEKORASYONDAKİ YERİ

BİBLOLARIN DEKORASYONDAKİ YERİ

 

Kendinizi, karakterinizi yansıtan bir mekanda huzur bulmak ayrı bir keyiftir. Trendy çizgilerle tarzınızı harmanlayarak oluşturduğunuz enerjik yaşam alanlarını sevdiklerinizle paylaşmak, unutulmaz anılar biriktirmek ise yaşamı değerli kılar. Yaşam alanlarınızı yenilemek ise taze bir nefes almak gibidir. Salonunuzu yenilediğinizde ya da oturma odanıza yeni bir soluk getirmek istediğinizde ya da ofisinize ayrı bir hava katmak istediğinizde biblolar fark yaratan dokunuşlar yapar. Dekorasyona küçük ama etkili değişiklikler yapmak istediğiniz anda farklı tasarımlara sahip biblolar önemli rol üstlenir. Seçtiğiniz bibloların tasarımları, kullanılacağı yerin tarzı ile bütünleştiğinde de etkisi çok daha fazla olur. 

 
Yoğun çalışma temposunda kafanızı kaldırıp masada gördüğünüzde, sizi sakinleştiren, bir an bile olsa olduğunuz durumdan çıkarıp, sevdiklerinizin yanına ya da bambaşka diyarlara götüren objeler  güne anlam katar. Sizi seçiminiz olan ya da sevdiklerinizin hediyesi biblolar bu görevi zarafetle ve seve seve üstlenir!
 
Bazen, size her zaman kol kanat geren sevdiklerinizi temsil eden melek figürlü bir biblo; bazen doğanın tüm güzel çiçeklerini size getiren bir çiçekçi kız figürlü biblo; bazen sevgilinizin size olan sonsuz aşkını anlatan bir biblo; bazen sevginin en saf halinin yani evlat sevgisinin tasvir edildiği bir biblo; bazen ailenizi temsil eden biblo ya da kız kardeşinizle sizi tasvir eden ve kardeş sevgisinin anlatıldığı bir biblo… Hayatın içinden, size güç veren değerlerin anlamını yükleyebileceğiniz, duygu yoğunluğu olan, enerji dolu ve bulunduğunuz andan sizi uzaklaştırıp huzur verecek güçte biblolar yaşamınıza heyecan ve keyif katacak!
 
Şık çizgilere sahip biblolar, dekorasyon unsuru olmakla birlikte, sevdiklerinize duygularınızı anlatabileceğiniz, yanında olmadığınızda da sevginizi ona hissettirebileceğiniz  özel bir hediye olacaktır.  Sevgiliniz, dostlarınız, anne – babanız, iş ya da ev neresi olursa bulundukları yerde, sizden bir parça taşıyan biblolar ile kendi dekorasyonlarına farklı bir çizgi katabilir ve sizi yanında hisseder.
 
Bibloların gücünü ve neler yapabileceğini daha iyi görmek ve yaşamak için biblo koleksiyonumuzu mutlaka inceleyin...
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...