Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Çiçekli 2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Takvim, Aylık Planlama, 2024 Wall Planner, 2024 Wall Calendar, Annual Planner, Monthly Planner, 2024 Calendar, Floral Landscape Calendar


Bu duvar planlayıcı ile Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar geçerlidir. Randevular, toplantılar, doğum günleri, yıl dönümleri, tatil planları, uzun vadeli etkinlikler, sınav tarihleri gibi tüm önemli günleri bir bakışta takip edeceksiniz. Her şey tek bir sayfada olduğundan, işleriniz kolaylaşacak ve planlarınızı asla unutmayacaksınız!

Ayrıca, yeşil ve kahve rengi tonlarındaki yapraklı çiçek manzarası çalışma alanınıza veya ofisinize çok şık bir duvar dekoru olacaktır.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Yatay Formatlı Kağıt
  • 240gr. mat kağıt - 50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir.

Çiçekli Duvar Takvimi, 2024 Yıllık Planlayıcı, Poster Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcı, 2024 Takvim, 2024 Wall Planner, 2024 Year Planner, Annual Planner, Aile Plan Takvimi, Okul Takvimi, Floral Wall Calendar, Büyük Duvar Takvimi, Organizer Takvim
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...