Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

DEFTER TUTKUSU

DEFTER TUTKUSU

Evet, yeni nesil mobil teknoloji artık hayatımızın her anında. Önemli notlarımız, toplantı sunumlarımız, yeni iş fikirlerimiz, bir konferansta öğrendiğimiz ilginç bilgiler hatta duygularımızı döktüğümüz günlüğümüz akıllı telefonlarda ya da tabletlerde kayıtlı. Hayallerimizi bile bu küçücük teknolojik platformlar üzerinden gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz.

 

Oysa, bambaşka bir dünya daha var!

 

Açar açmaz kokusu ile bizi cezbeden, dokunduğumuzda bizi bizden alan... Birbirinden güzel seçenekler arasında kararsız kalıp, hepsini alma hissi uyandıran... Bizi kendine çeken bir tutkudur defter. "Şunun için kullanacağım” deyip bir kenara ayırmak ama gözünün önünden asla ayırmamaktır. Ona yazmaya yakışır kalem bulamamaktır. Günlük tutmaya karar verip kapağını her açtığında, sayfalarına dokunup, çevirip koklayıp, yazamadan kapağını kapatmaktır. Yazıp ile yazmamak ikilemi arasında sıkışıp kalmaktır. Bir yandan yazmaya kıyamayıp diğer yandan boş kalmasına üzülmektir. Bir sayfasını bile koparamamak, zarar verme fikriyle bile kahrolmaktır. Kırtasiyeye her gittiğinde büyüsüne kapılıp saatlerce bakmak, bazen giyim alışverişinden bile çok vakit harcamaktır.

 

Hangi yaşta, hangi konumda olursa olsun herkes defterin büyüsüne kapılır... Kapağından başlayıp içeri, sayfalara yayılan çekiciliği ile sizi etkiler. Defter seçiminiz sizi ve zevkinizi de yansıtır. Kişiliğinizi sergileyen defterler günlük hayatınızda yerini alırken, ofis şıklığınızı tamamlayan bir aksesuar da olur. Sevdiklerinize ömür boyu saklamak isteyeceği özel bir hediyeye dönüşerek duygularınızı anlatmaya da yardımcı olur.

 

İşte böyle büyülü bir dünyadır, defter. Defter tutkusu olanlar için, aynı tutkuyla ince işçiliğin zarafetle birleşimi el yapımı, özel tasarım defterler hazırladık. Mutlaka göz atın, ama kullanmayı unutmayın! 

 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...