Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Bebek Geyik Peri Masalı Işıkları. Çocuklarınızın odaları için en şirin peri masalı ışıkları - bir alanı aydınlatacak ve onları gülümsetecek kadar ve huzurlu bir uykuya dalmalarına yardımcı olacak kadar soft. 
Her biri LED ışığına sahip bir zincirde 10 adet yavru geyik bulunmaktadır. Pille çalışır. Piller dahil değildir.

Ölçüleri:

Geyik: 2,6 x 6,3 x 7,4 cm
Seri uzunluğu 2 metre

Paket Ölçüsü:

24x10x10cm / 255 gr

Malzeme: ATBC PVC ( Thalate içermez.)

2 metre uzunluğunda sıcak beyaz  ipli ışık
3 x 1,5V AA pil ile çalışır (dahil değildir)
® Tescilli marka
© Copyright 2018 tescilli tasarım

TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...