Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Dört Mevsim Ağaç Konseptli Ahşap Masa Takvimi, 2023 Takvim, Ahşap Takvim

  • Takvim Kart Boyutu: 15 cm genişlik, 10 cm yükseklik
  • Kart Özelikleri: 350 gr. Mat Kağıt
  • Ahşap Boyutları: 15 cm genişlik, 2,8 cm yükseklik, 5 cm derinlik
  • Ahşap Özeliği: Meşe Ağacı
  • Sayfa: 1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı
  • Tasarım: Dört mevsim ağaç illustrasyon resimli takvim.
  • Takvim kartlarının arka tarafı not alanı olarak kullanılmaktadır.
Dört mevsim ağaçgörselli illustrasyon çizimlerden oluşan takvim kartları, rustik ahşap tabanla birleşince çok özel bir takvim ortaya çıktı. Bu 2023 ahşap masa takvimi, planlarınızı keyifli yapmanızı sağlarken şık ve kaliteli görüntüsüyle de mükemmel bir çalışma masası aksesuarı olacaktır. Ayrıca mevsimsel ağaç görselli, modern ahşap tabanlı 2023 masa takvimi, kendiniz veya sevdiğiniz biri için de harika bir hediye fikri olabilir!
 
Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
 
BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
 
Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı Takvimler Bialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
 
HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
 
Yeni yıl için tasarladığımız kaliteli, özel seri masa takvimlerimizle çalışma masalarınızda şık bir görüntü oluşturabilir ve planlarınızı daha keyifli not alabilirsiniz.
 
Ahşap Takvim, Dört mevsim ağaç, 2023 Masa Takvimi, Mevsimsel ağaçlar, Takvim Hediye, Ahşap Tabanlı Takvim, Ağaçlı Takvim, Modern Ahşap, 2023 Takvim, Rustik Ahşap Takvim, Tree Calendar, 2023 Calendar, Wooden Calendar,
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...