Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Haftalık Planlamalı Atatürk Takvimi, 2024 Atatürk Masa Takvimi, Kırmızı Üçgen 2024 Takvim, Takvim ve Haftalık Planlama İkisi Bir Arada

Ürün Özellikleri
  • Takvim Boyutu: 17 cm genişlik, 15 cm yükseklik
  • Takvim Taban Özelliği: Üçgen Ayak, Sert Mukavva, Kırmız Kağıt Taslama
  • Takvim Kart Özeliği: 350 gr. Mat Kuşe (1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı)
  • Haftalık Planlama Kağıt Özeliği: 80 gr. 1. Hamur, 52 yaprak (104 sayfa)
  • Tasarım: Siyah beyaz Mustafa Kemal Atatürk fotoğraf konseptli 12 ay takvim kartları ve haftalık planlayıcı sayfalarıyla minimalist ve fonksiyonel tasarım.
  • Takvim kartlarının arka tarafı da 2024 takvimi olarak kullanılmaktadır.

Mustafa Kemal Atatürk fotoğraf konseptli ve haftalık planlayıcılı bu masa takvimi masanızda en güzel yerini alacaktır. Siyah beyaz, birbirinden güzel Atatürk fotoğraflarından oluşan haftalık planlayıcılı bu ikili takvim sevdikleriniz için de muhteşem ve anlamlı bir hediye olacaktır. Haftalık planlayıcılı organizer takvim özelliği ile de notlarınızı alırkan masanızda bir takvimden fazlası olduğunu hissedeceksiniz.
 
Haftalık Planlamalı Takvim, Haftalık Planlayıcı Takvim, 2024 Masa Takvimi, Mustafa Kemal Atatürk Takvimi, Atatürk Takvim Hediye, Atatürk Takvim, 2024 Takvim, Kırmızı Üçgen Takvim, Atatürk Takvimi, Planlayıcı Organizer Takvim, Atatürk Fotoğraflı Takvim, Ataturk Takvim, Siyah Beyaz Atatürk Takvim
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...