Ürün Kodu : 4720220001373
MARKA: bialdım®
 - Kişiye Özel Fotoğraflı Masa Takvimleri

Kişiye Özel Fotoğraflı Ahşap Tabanlı 2023 Takvim

Yorumlar (0) Yorum Ekle
269,00 TL
Son 100 ürün kaldı
Planlanan Teslimat
:
01.10.2022
Ürüne Özel Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NOT: 2023 Yılı Takvimi Gönderilmektedir. Bilginize.

  Kişiye Özel Fotoğraflı Ahşap Tabanlı 2023 Takvim

  • Kart Özeliği: 350 gr/m2 Özel Kağıt
  • Kart Ebatı: 15 x 10 cm
  • Ahşap Ebatı: 15 x 5,5 x 2,5 cm
  Mağazamıza hoşgeldiniz.Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
   
  BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
   
  Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı TakvimlerBialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Bazı takvim kartlarının arka yüzlerinde notluk, bazılarında ise İngilizce Takvim bölümü vardır. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
   
  HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Takvimler

   
  Günümüzde fotoğrafın çok önemli bir yere sahip olduğu artık su götürmez bir gerçek. Özellikle sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz değerli anları hatırlatan fotoğraflar yok mu? Açıp açıp bakmak, hatta herkese göstermek isteriz. Sosyal medya da bunun en önemli göstergesi değil mi? Şimdi birbirinden güzel, anlamlı bu fotoğrafları gelin masamızda ya da duvarımızda sabitleyelim. Hem de öyle sadece fotoğraf değil, yanında o fotoğrafı anlamlı kılan bir takvimi de olsun. Masamız, duvarımız şenlensin, yılımız sevdiklerimiz hep yanımızdaymış gibi keyifli geçsin.
   
  Ayrıca takvimlerin arka sayfasında bulunan not alanını kullanarak içinde bulunduğun döneme ait notlar alabilir ya da kartpostal olarak sevdiklerine herhangi bir kutlama mesajıyla gönderip sürpriz yapabilirsin.
   
  KARTPOSTAL DÖNEMİ DEVAM EDİYOR!
   
  Fotoğraflı Takvim Hediye
  Sürpriz demişken, fotoğraflı takvimler sevdikleriniz için de harika bir hediye olmaz mı? Özellikle yeni yıl, doğum günü, yıl dönümü gibi özel zamanlarda hediye seçmek hep zor olmuştur. Bu zorluğu ortadan kaldırmaya ne dersin? Yapman gereken çok basit! Sadece 12 fotoğraf seç ve istediğin Bialdım takvimini belirle bize gönder. Biz de hediye sahibine özel hazırlayacağımız fotoğraflı takvim hediyesini özenle hazırlayalım ve şık bir hediye paketiyle sizin adınıza gönderelim.
   
  Fotoğraflı Takvim Kime Hediye Edilir?
  • Fotoğraflı takvim tabiki sevgiliye hediye edilir ve çok da kıymetli olur. Bir yıl yanıbaşından ayırmayacağı ve sürekli sizi hatırlatan bir hediye verdiniz! Daha ne olsun:)
  • Arkadaşınızın doğum gününde klişeleşmiş ve iki gün sonra kenara atılacak hediyelerin aksine onlara kendini çok özel hissetirecek, bir yıl kadar da masalarında duracak uzun soluklu bir arkadaş hediyesi olur.
  • Anneler için yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak Anneler Günü Hediyesi olur.
  • Babalar için! İşte en zor Babalar. Cüzdan, kemer vs. hep klişe hediyelere alıştırılan babaları şaşırtacak ve bir o kadar da duygulandırcak, masalarından ayırmayacakları bir Babalar Günü Hediyesi olacaktır.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi de olur mu? Şahane olur!
  • Ablaya hediye, Abiye Hediye, Anneanneye Hediye. Babaanneye Hediye, Dedeye Hediye bu liste böyle uzar gider.
  SEVDİĞİNİZ HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HEDİYE EDEBİLECEĞİNİZ ANLAMLI,KALİTELİ, HEM DE UYGUN FİYATLI BİALDIM TAKVİMLERİ SİZLERİ BEKLİYOR.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.