Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Kişiye Özel Fotoğraflı Takvim, Haftalık Planlamalı Kişiye Özel Takvim, Fotoğraflı Masa Takvimi, Siyah Üçgen 2023 Takvim, Organizer Takvim

Ürün Özellikleri
  • Takvim Boyutu: 17 cm genişlik, 15 cm yükseklik
  • Takvim Taban Özelliği: Üçgen Ayak, Sert Mukavva, Siyah Kağıt Taslama
  • Takvim Kart Özeliği: 350 gr. Mat Kuşe (1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı)
  • Haftalık Planlama Kağıt Özeliği: 80 gr. 1. Hamur, 52 yaprak (104 sayfa)
  • Tasarım: 13 adet kişiye özel fotoğraf konseptli takvim kartları ve haftalık planlayıcı sayfalarıyla kişiye özel tasarım.
  • Takvim kartlarının arka tarafı da 2023 takvimi olarak kullanılmaktadır.
Kişiye Özel fotoğraf konseptli ve haftalık planlayıcılı bu masa takvimi muhakkak ki masanızda en güzel yerini alacaktır. Size ya da sevdiklerinize özel 13 adet fotoğraftan oluşan, haftalık planlayıcılı bu ikili masa takvimi şüphesiz sevdikleriniz için de muhteşem ve anlamlı bir hediye olacaktır. Haftalık planlayıcılı organizer takvim özelliği ile de notlarınızı alırkan masanızda bir takvimden fazlası olduğunu hissedeceksiniz.
 
Kişiye Özel Takvim, Kisiye Ozel Takvim, 2023 Masa Takvimi, Haftalık Planlamalı Takvim, Haftalık Planlayıcı Takvim, Fotoğraflı Takvim, 2023 Takvim, Siyah Üçgen Takvim, Fotografli Takvim, Planlayıcı Organizer Takvim, Takvim Hediye, Sevdiklerinize Takvim, Size Özel Takvim
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...