Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Renkli 2024 Duvar Takvimi, Aylık Planlama Duvar Takvimi, Duvar Planlayıcısı, 33x48 cm, Rengarenk

NOT: 2024 Yılı Takvimi Gönderilmektedir.

Bu üstüne yazılabilir aylık planlayıcı takvimle 2024’te düzenli olarak aylık planlarınızı yapabilirsiniz. Bütün bir ayı tek bakışta karşınızda görmek hem işlerinizi kolaylaştıracak hem de plan yapmayı daha keyifli hale getircektir. Bu aylık planlayıcı 2024 takvim minimal, sade, rengarenk tasarıma sahiptir. Duvarınızda gökkuşağı renkleri.

Bu aylık planlayıcı duvar takvimi Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, seyahat planlarını, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

Boyut: • 33 x 48 cm
Dikey Kağıt Düzeni
 

2024 Duvar Takvimi, 2024 Yıllık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, 2024 Duvar Planlama, 2024 Takvim, Rengarenk, Duvar Planlayıcı, Gökkuşağı renkleri, Minimalist Tasarım, 2024 Year Planner, Monthly Planner, Colorful Rainbow, Monthly Wall Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...