Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • Kapak Yazısı *
  Takvim Kapağı Üzerinde Yazılmasını İstediğiniz Metni Yazınız
 • Ocak Ayı Fotoğrafı *
  Ocak Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Şubat Ayı Fotoğrafı *
  Şubat Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Mart Ayı Fotoğrafı *
  Mart Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Nisan Ayı Fotoğrafı *
  Nisan Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Mayıs Ayı Fotoğrafı *
  Mayıs Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Haziran Ayı Fotoğrafı *
  Haziran Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Temmuz Ayı Fotoğrafı *
  Temmuz Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Ağustos Ayı Fotoğrafı *
  Ağustos Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Eylül Ayı Fotoğrafı *
  Eylül Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Ekim Ayı Fotoğrafı *
  Ekim Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Kasım Ayı Fotoğrafı *
  Kasım Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1
 • Aralık Ayı Fotoğrafı *
  Aralık Ayında Yer Almasını İstediğiniz Fotoğrafı Seçiniz
  0/1

Sevgililere Özel Fotoğraflı Kalpli 2024 Masa Takvimi - Kırmızı

 • Takvim Boyutu: 19cm x 12cm, 13 yaprak
 • Kart Özelikleri: 350 GR Mat Kuşe Kağıt
 • Ayak: Sıvamalı Mukavva Sert Ayak
 • Sayfa: 1 Kapak + 12 Yaprak
 
Mağazamıza hoşgeldiniz.Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
 
BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
 
Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı TakvimlerBialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Bazı takvim kartlarının arka yüzlerinde notluk, bazılarında ise İngilizce Takvim bölümü vardır. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
 
HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
 

Kişiye Özel Fotoğraflı Takvimler

 
Günümüzde fotoğrafın çok önemli bir yere sahip olduğu artık su götürmez bir gerçek. Özellikle sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz değerli anları hatırlatan fotoğraflar yok mu? Açıp açıp bakmak, hatta herkese göstermek isteriz. Sosyal medya da bunun en önemli göstergesi değil mi? Şimdi birbirinden güzel, anlamlı bu fotoğrafları gelin masamızda ya da duvarımızda sabitleyelim. Hem de öyle sadece fotoğraf değil, yanında o fotoğrafı anlamlı kılan bir takvimi de olsun. Masamız, duvarımız şenlensin, yılımız sevdiklerimiz hep yanımızdaymış gibi keyifli geçsin.
 
Ayrıca takvimlerin arka sayfasında bulunan not alanını kullanarak içinde bulunduğun döneme ait notlar alabilir ya da kartpostal olarak sevdiklerine herhangi bir kutlama mesajıyla gönderip sürpriz yapabilirsin.
 
KARTPOSTAL DÖNEMİ DEVAM EDİYOR!
 
Fotoğraflı Takvim Hediye
Sürpriz demişken, fotoğraflı takvimler sevdikleriniz için de harika bir hediye olmaz mı? Özellikle yeni yıl, doğum günü, yıl dönümü gibi özel zamanlarda hediye seçmek hep zor olmuştur. Bu zorluğu ortadan kaldırmaya ne dersin? Yapman gereken çok basit! Sadece 12 fotoğraf seç ve istediğin Bialdım takvimini belirle bize gönder. Biz de hediye sahibine özel hazırlayacağımız fotoğraflı takvim hediyesini özenle hazırlayalım ve şık bir hediye paketiyle sizin adınıza gönderelim.
 
Fotoğraflı Takvim Kime Hediye Edilir?
 • Fotoğraflı takvim tabiki sevgiliye hediye edilir ve çok da kıymetli olur. Bir yıl yanıbaşından ayırmayacağı ve sürekli sizi hatırlatan bir hediye verdiniz! Daha ne olsun:)
 • Arkadaşınızın doğum gününde klişeleşmiş ve iki gün sonra kenara atılacak hediyelerin aksine onlara kendini çok özel hissetirecek, bir yıl kadar da masalarında duracak uzun soluklu bir arkadaş hediyesi olur.
 • Anneler için yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak Anneler Günü Hediyesi olur.
 • Babalar için! İşte en zor Babalar. Cüzdan, kemer vs. hep klişe hediyelere alıştırılan babaları şaşırtacak ve bir o kadar da duygulandırcak, masalarından ayırmayacakları bir Babalar Günü Hediyesi olacaktır.
 • Öğretmenler Günü Hediyesi de olur mu? Şahane olur!
 • Ablaya hediye, Abiye Hediye, Anneanneye Hediye. Babaanneye Hediye, Dedeye Hediye bu liste böyle uzar gider.
SEVDİĞİNİZ HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HEDİYE EDEBİLECEĞİNİZ ANLAMLI,KALİTELİ, HEM DE UYGUN FİYATLI BİALDIM TAKVİMLERİ SİZLERİ BEKLİYOR.

 
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...