Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Taba Renk 2024 Yıllık Planlama Takvim, 2024 Yılı Duvar Takvimi, Yıllık Planlayıcı, Camel Renk

2024 Wall Planner Calendar

Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi ile tüm seneyi tek bir sayfada karşınızda görebilirsiniz. Bu kompakt duvar planlayıcı takvimi ister evinizde çalışma odanızda, salonda, mutfakta ister iş yerinizde, ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün yılı bir bakışta görmek, hedeflerinizi belirlerken motivasyonunuzu arttıracak, yaptığınız planların bütününü bir arada görmek ise plan yapmayı daha keyifli hale getirecektir.

Bu planlayıcı Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, seyahat planlarını, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını bir bakışta görmenizi sağlar.

Tek bir sayfada;
  • Günlük Planlama
  • Haftalık Planlama
  • Aylık Planlama
  • Yıllık Planlama
yapılmaktadır.

Boyutlar: – 35 x 50 cm

Dikey Kağıt Düzeni
 
2024 Yıllık Planlayıcı, Yıllık Plan, Aylık Planlayıcı, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Takvim, Taba Renk Yıllık Planlama, Duvar Planlama, Camel Renk, Açık Kahve Renk, 2024 Year Planner, Yearly Plan, Annual Planner, 2024 Wall Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...