Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 4 Aralık Pazartesi

Üçlü Planlayıcı Set - Saatli Haftalık Planlama & Aylık Planlama Not Defteri & 2023 Yılı Duvar Takvimi - Triple Planner Set - Weekly Planning with Clock & Monthly Planning Notepad & Wall Calendar for 2023

  • Haftalık Planyıcı Ebat: 29,7x21cm (A4 Boy)
  • Haftalık Planlayıcı Kağıt: 80gr. 1.Hamur 50 yaprak (100 Sayfa)
  • Aylık Planlayıcı Ebat: 21x13,5 cm
  • Aylık Planlayıcı Kağıt: 80gr. 1.Hamur 15 yaprak (30 Sayfa)
  • Özelik: Üstten Tutkallı haftalık & aylık planlayıcı, sümen
  • 2023 Yılı Duvar Takvimi: 35x50 cm -80 gr. 1 Hamur Kağıt
Planlayıcı not defterimiz, organize olmak isteyen herkes için mükemmel bir masa aksesuarıdır.
 
Günlük yapılacaklar listesi, haftalık yapılacaklar listesi, aylık yapılacaklar listesi, toplantılarınız, iş planlarınız, hedefleriniz, randevularınız, gidilecek yerler, izlenecek filmler, okunacak kitaplar, mutlu anlarınız, ruh haliniz ve daha fazlasını bir arada görebilceğiniz Haftalık Planlayıcı not defteri her an elinizin altında! Hedeflerinizin yolunda gitmesine ve her gün onlara doğru yaklaşmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir yardımcı!
 
Ayrıca hazırladığımız bu not defterleri kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, en iyi arkadaşınıza, annenize, babanıza, abinize, ablanıza, öğretmeninize vb. harika bir hediye fikri olabilir!
 
50 yaprak 100 sayfadan oluşan bu defterlerimizi bir yıl boyunca rahat rahat kullanabilirsiniz. Tarihsiz olması nedeni ile de kaçırdığınız bir haftayı daha sonra tekrar kullanacağınız için hiçbir sayfayı boşa harcamış olmayacaksınız.
 
2023 Yıllık Duvar Planlayıcılı takvim ile tüm yılı bir sayfada planlayabilirsiniz. Modern ve fonksiyonel tasarımıyla sizi düzenli tutacak bu yatay format yıllık planlayıcı mavi renkleriyle de mekanınıza daha keyifli bir görüntü verecektir.

Bu planlayıcı Ocak 2023'den Aralık 2023'ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını bir bakışta görmenizi sağlar.

Bu planlayıcı herhangi bir resmi tatil veya özel tarih içermez.

Bu planlayıcıyı evde, okulda, ofiste, çalışma odanızda, mutfakta, çocuk odasında dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Haftalık planlayıcı not defteri ile motive ve düzenli kalın :)
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...