Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Yılbaşında sıradışı hediye arayanlara!

Yılbaşında sıradışı hediye arayanlara!

2022 hepimiz için güzellikleri getirmesini istediğimiz, bolca sevgi, umut ve huzur dilediğimiz bir yıl. Dünyamızın içinde bulunduğu zor günlerde bir nebze olsun insanları gülümsetebilmek, güzel anılar yaşatabilmek ve yaşayabilmek için bir fırsat olan yılbaşı ise ayrı bir heyecan. Sevdiklerimizle bir araya gelmemize vesile olan, hayat telaşında arkadaşlık ve sevgiden daha önemli bir şey olmadığını hatırlatan bu günlerde; çevremizdeki insanları sevindirmek, yeni yılı sevgimizi her an hatırlayarak geçirmesini sağlamak ise en temel amaç.

 

Gelişen teknoloji ve moda ile birlikte, kalıplaşmış hediyelerin dışında; kişiye özel, kişinin kendisini özel hissettiği, hediyeyi veren kişiden izler taşıyan, arkadaşlığın, dostluğun, sevginin timsali olan bir ürün seçmek çok daha anlamlı. Ne hediye alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz ama sevdiğiniz kişiye özel bir hediye bulmak sandığınız kadar zor değil aslında.

 

Sevdiğiniz, hediye alacağınız kişinin günlük hayatında nelere ihtiyaç duyduğunu, gün içerisinde en çok hangi şeylerle temas halinde olduğunu düşünerek ilk adımı atabilirsiniz. Sonrasında ise bu ürünleri nasıl özelleştirebileceğinizi ve bunları nerede bulabileceğinizi araştırarak yolun büyük çoğunu tamamlayabilirsiniz.

 

Fark yaratan tasarım ürünlerden biri olan ve ruhunuzda ciddi bir iz bırakacak kadar mis kokulu mumlar ile hazırlayacağınız şık bir yemek masasında kendi hazırladığınız yemekleri sevdiğinize sunmak, bizce en romantik hediye. Ahşap tabanlı ve şişe şeklinde tasarlanan kandil mumların yanı sıra pirinç, mermer ve bakır kullanılarak tasarlanan mumlara eminiz ki bayılacaksınız. Romantizmi açığa çıkaran mumların yanı sıra, duygularınızı en doğru şekilde anlatan şık biblolar ile sevdiğinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Böylece yeni yılın her günü sevdiğiniz sizi yanında hissedecektir.

 

Sevgilinize, annenize, babanıza, çocuklarınıza, iş arkadaşlarınıza, büyükannenize, büyükbabanıza, sevginizi katarak  vereceğiniz hediyelerin uzun yıllar boyunca zevkle kullanılması sizi de mutlu edecek.

 

Hediyeyi ölümsüz kılan, ona yüklediğiniz anlam ve sevgidir. Bu doğrultuda seçeceğiniz her hediye hedefi 12’den vuracaktır. Bialdım.com üzerinde bulacağınız tüm ürünler bu amacınıza hizmet etmek için sizi bekliyor! 

 

İstediğiniz tüm şeyleri beraberinde getirecek, mutlu, huzurlu bir yıl dileğiyle...

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...