Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Ürün Özellikleri

  • Kupa Yükseklik: 9,5 cm
  • Kupa Çapı: 8,5 cm
  • Malzeme: Seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Kupanın her iki tarafına baskı yapılmaktadır.
  • Koruma: Kupalar kargoda kırılmaması için özenle ambalajlanıp kargoya verilmektedir.
Yıkama Talimatı:
  • Diğer kupalara göre yıkama dayanıklılığı çok yüksektir.
  • Kupa bardak üzerindeki baskı 40-80ºC’de yıkamaya dayanıklıdır.
  • Kupa üzerindeki baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.

A cute gift to show him your love on Father’s Day or your father’s birthday. With this mug, you can be sure that your father will remember you with a nice smile on his face while drinking tea or coffee in the morning.

Babalar Günü'nde veya babanızın doğum gününde ona sevginizi göstermek için sevimli bir hediye. Bu kupa ile sabahları çay veya kahve içerken babanızın sizi yüzündeki hoş bir gülümsemeyle hatırlayacağına emin olabilirsiniz.
 
Father’s Day Gift, Dad Mug, Father Mug, Fathers Day Gift idea, Birthday dad, for father of boy, Best dad, Gift for daddy, Gift for dad, Boy and Father, Gift for Boy Father, Gift for Stepdad, babalar günü hediyesi, baba kupası, baba kupası, babalar günü hediye fikri, doğum günü babası, erkek çocuğun babası için, en iyi baba, babaya hediye, babaya, erkek ve babaya hediye, erkek babaya hediye, üvey babaya hediye
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...