Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 25 Temmuz Perşembe

Kişiye Özel İsimli Nostalji Yeni Yıl Kartpostal Kartları

  • Ebat: 15,5x10,5 cm
  • 9 Adet Nostalji Kartpostal Kart
Kişiye Özel İsimli Nostalji Kartpostallar
 
Eskiden sevdiklerimize her yılbaşında mutlaka kartpostal gönderirdik. Hatta kartpostal gönderimi öyle yaygın bir gelenekti ki, okullarda "Kartpostal nasıl yazılır?” diye ders bile olurdu. Yılbaşı yaklaşırken kırtasiyelerin vitrini en görkemlisinden süslenir ve bu birbirinden güzel Noel baba, ren geyiği, çam ağacı ve olmazsa olmaz rüya gibi kar görüntülü kartpostallar baş köşede yerlerini alırdı. Artık onların yerini cep telefonu ya da maille gönderilen sanal, elle tutulamayan dilekler aldı.
 
Biz, geçmişin bu güzel ve nostaljik anılarının unutulmasını istemiyoruz. Bu yüzden, bizim gibi düşünen ve sevdiklerine de güzel bir nostalji yaşatmak iseyenler için 9’lu setler halinde bu sevimli kartpostallardan hazırladık. Siz de bu kartpostalların arkasına iyi dilek mesajları yazarak ister posta yoluyla, ister hediye paketlerinin içine ekleyerek ya da sevdiklerinizin çalışma masalarına bırakarak onlara sürpriz yapabilirsiniz.

KARTPOSTAL DÖNEMİ DEVAM EDİYOR!

Kartpostal Kime Hediye Edilir?
  • Kişiye Özel İsimli kartpostal tabiki sevgiliye hediye edilir ve çok da kıymetli olur. Bir yıl yanıbaşından ayırmayacağı ve sürekli sizi hatırlatan bir hediye verdiniz! Daha ne olsun:)
  • Arkadaşınızın doğum gününde klişeleşmiş ve iki gün sonra kenara atılacak hediyelerin aksine onlara kendini çok özel hissetirecek, bir yıl kadar da masalarında duracak uzun soluklu bir arkadaş hediyesi olur.
  • Anneler için yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak Anneler Günü Hediyesi olur.
  • Babalar için! İşte en zor Babalar. Cüzdan, kemer vs. hep klişe hediyelere alıştırılan babaları şaşırtacak ve bir o kadar da duygulandırcak, masalarından ayırmayacakları bir Babalar Günü Hediyesi olacaktır.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi de olur mu? Şahane olur!
  • Ablaya hediye, Abiye Hediye, Anneanneye Hediye. Babaanneye Hediye, Dedeye Hediye bu liste böyle uzar gider.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...