Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yılı Üç Aylık Duvar Takvimi Seti, 90 Günlük Planlama, Üç Aylık Planlayıcı, Üç Aylık Planlayıcı, 2024 Duvar Planlayıcısı, Boho Renk, 2024 Quarterly Wall Calendar Set, 90 Day Planning, Full Year, Quarterly Planner, Monday Start, 2024 Wall Planner, Boho Color


Bu 2024 duvar planlayıcı takvimi 4 ayrı sayfadan oluşur:
 • Yılın 1. Çeyreği (Ocak - Mart 2024)
 • Yılın 2. Çeyreği (Nisan - Haziran 2024)
 • Yılın 3. Çeyreği (Temmuz - Eylül 2024)
 • Yılın 4. Çeyreği (Ekim - Aralık 2024)
Her sayfada 3 aylık 2024 takvimi ve kapsamlı not alma bölümleri bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:
 • Dikey Formatlı Kağıt
 • 140gr. mat kağıt - 70 x 100 cm (27,5x39,37 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlama takvimi resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Bu ürün, 2024 yılının dört ayrı çeyreğini oluşturan üç aylık planlayıcı duvar takvimleri setidir. Her bir parçası farklı boho renklerde olan 90 günlük bir planlayıcı takvimdir. Tamamen duvarda kullanıldığında dev bir yıllık planlayıcı takvimine sahip olacaksınız. Ya da üç aya odaklanmak isterseniz parça parça yani 90 günlük planlayıcı takvim olarak kullanabilirsiniz.

Bu planlayıcıyla ne yapmalı?

Randevuları işaretlemek, yaklaşan etkinlikleri görmek, doğum günlerini hatırlamak, yıldönümlerini hatırlamak, tatil planları yapmak, iş planı oluşturmak, toplantıları planlamak, sınav günlerini işaretlemek, yapılacaklar listeleri oluşturmak, hedefleri planlamak, motive edici kelimeleri not etmek (olumlu etki),anında not almak fikirler, önemli notları tekrar tekrar işaretlemek, alışkanlık takibi oluşturmak, çocuklarınızın derslerini takip etmek, okul toplantılarını işaretlemek, aile programı oluşturmak, haftalık menü hazırlamak vb. Daha birçok konuyu bir bakışta görmek sadece işinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, ama aynı zamanda değerli zamanınızı hem evinizde hem de iş hayatınızda daha iyi kullanmanızı sağlayarak motivasyonunuzu artırır.

Ayrıca bu takvimler fonksiyonel tasarımıyla düzenli kalmanıza yardımcı olurken, minimalist modeliyle de mekanlarınıza güzel bir görünüm katacaktır.

Planlamak neden önemlidir?
 • Zamanı verimli kullanmanızı sağlar.
 • Disiplinli olmanızı sağlar.
 • Odaklanmanızı sağlar.
 • Verimliliğinizi artırır.
 • Stresinizi azaltır.
 • Mutluluk hormonunuzu artırır.
 • Kendinize olan güveniniz artar.
Zaman en değerli kaynağımızdır.
Planlamak; zamanı, hayatı planlamaktır.

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın zarar görmesini önlemek için silindirik kutuplu tüp kartonunda teslim edilecektir.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...