Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

OFİS VE KİŞİSEL KULLANIMA UYGUN ÖZEL TASARIM MASAÜSTÜ TAKVİMLER

OFİS VE KİŞİSEL KULLANIMA UYGUN ÖZEL TASARIM MASAÜSTÜ TAKVİMLER

Hızla gidip zamanı yakalamak ve anı yaşamak zor. Günümüz şehir insanı, her an bir yerlere yetişme telaşında. Yapılacakları unutmamak adına da sürekli, birbirini takip eden günlerin, haftaların planları yapılıyor. Bir güne birden fazla program sığdırılmaya çalışılıyor. Bu yoğun tempoda doğal olarak enerji de tükeniyor. Gelişen teknoloji, planları yapmayı ve takip etmeyi kolaylaştıran  mobil uygulamalar, masaüstü yazılımlar sunuyor. Her şeyi yazabildiğiniz, nerede olursanız olun yanınızda taşıyabileceğiniz ve sayısız avantaja sahip uygulamalar, akıllı telefonların kullanımı ile artık daha geniş bir kitleye hitap ediyor. 
 
Fakat; her şeyin bu kadar güzel olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü;  teknolojinin, her gün akıl sınırlarını zorlayan gelişmeleri insanı kendisinden uzaklaştırıyor. Oysa geçmişten günümüze taşınan, dokunabildiğimiz takvim yaprakları öyle mi? Her gün masanıza oturduğunuzda hemen baktığınız, telefonla konuşurken katlayıp not aldığınız, sevdiklerinizin doğum gününü, evlilik yıldönümünüzü, bebeğinizin aileye katıldığı o unutulmaz günü, anne babanızın evlilik yıldönümünü, şirketinizi kurduğunuz o büyük günü ya da toplantılarınızı not aldığınız o takvimin yeri hala başka! Teknoloji ne kadar değişirse değişsin, masa takvimi kullanma alışkanlığımızdan kolay kolay vazgeçmeyeceğiz. Çünkü anılara dokunmamızı sağlayan nostaljik takvimin yerini teknoloji tutması mümkün değil. 
 
Sevdiklerinize bilgisayarda yazıp çıktısını alarak verdiğiniz mektup mu; el yazınızla kale aldığınız, duygu yüklü, bazen yanlış yazılıp, üzeri karalanmış ve üzerinde sevginizin kokusu olan mektup mu daha kıymetlidir? Masamızda bizi her sabah karşılayan, anılarımıza tanıklık eden takvim de, cep telefonundaki ya da bilgisayardaki takvimlerden bambaşka bir yere sahipdir. 
 
Dünya ne kadar ilerlerse ilerlesin değerli olan tek şey; kişinin kendini özel hissetmesidir. Unutmayın ki, sizden bir tane daha yok. Kendinizi mutlu edin, teknolojinin esiri olmayın...
 
Size özel hazırlanan masa takvimlerine mutlaka göz atın!
 
 
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...