Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Bu minimal tasarım 2024 duvar takvimi planlayıcısı, gelecek yılınızı bir bakışta karşınızda görmek ve harika 12 ay planı yapmak için mükemmeldir.

Aynı zamanda aylık planlayıcı olan bu minimal takvim her ay düzenli kalmanıza yardımcı olacaktır. Alışkanlık takibi, doğum günleri takibi, yıldönümleri takibi, aile etkinlikleri, okul için sınav planı, ders planı, ofis için düzenleyici, tatil planları ve daha fazlası için vazgeçilmez bir yıllık planlayıcı.

Özelikler
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Kolay yazılabilir beyaz mat kağıt
  • Siyah renkli baskı
  • Dikey format kağıt
Boyut:
70 x 100 cm (27,5x39,37 inç) boyut 140 gr. Mat kağıt

PAKETLEME
Takviminiz özenle rulo haline getirilir ve sağlam silindir bir tüp içinde size gönderilir.
 
2024 Planlayıcı Takvim, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Yıl Planlayıcı, 2024 Takvimi, 2024 Büyük Duvar Takvimi, Yıllık Planlayıcı, Alışkanlık Takibi, Hedef Planlayıcısı, Haftalık Planlar, Aylık Planlayıcı, Aile Etkinlikleri Takibi, Okul Tam Yıl Takvimi, Organizer Takvim, Minimal Tasarım, Kraft Kağıt Duvar Takvimi, Geri dönüşümlü Kağıt, Okul için planlayıcı takvim, ders için planlayıcı takvim, Ev için planlayıcı takvim, Ofis için planlayıcı takvim, Doğum günü takvimi, 2024 Calendar, 2024 Wall Calendar, 2024 Wall Planner, Great Wall Planner, 2024 Year Planner, 2024 Yearly Planner, 2024 Annual Planner, Business Planner, Goal Planner, Large Wall Calendar, Gaint Wall Calendar, Big Wall Calendar, Weekly Planner, Monthly Planner, Family Calendar, School Full Year Calendar, Organizer Calendar, Wall Planner Calendar for Kid, Wall Planner Calendar for School, Wall Planner Calendar for the office, Wall Planner Calendar for the home, Calendar for Birthday, Kitchen Planner, Minimal Design, Minimalist Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...