Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 22 Temmuz Pazartesi
NOT: 2024 Yılı Takvimi Gönderilmektedir. Bilginize.

Ahşap Tabanlı İstanbul Masa Takvimi

  • Kart Özeliği: 350 gr/m2 Özel Kağıt
  • Kart Ebatı: 9x14 cm
  • Ahşap Ebatı: 10 x 17cm
Akıp giden zamanı yakalayın...
 
Zaman hızla geçiyor, anı yakalamak zor. Hangi günde olduğunuzu size hatırlatacak özel bir masa takvimi hazırladık. Ahşabın sıcaklığı yaratıcı bir tasarımla, dekoratif bir obje olarak kullanılabilecek kadar şık takvime dönüşüyor.
 
Çalışma masanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz takvim, sevdiklerinize yıl boyu sizi hatırlatacak özgün bir hediye seçeneği aynı zamanda... Kaliteli kağıt kullanılarak üretilen takvim yapraklarının not bölümüne ise; hatırlamak istediğiniz özel anları, toplantı tarihlerini, randevularınızı yazabilirsiniz.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...