Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 18 Temmuz Perşembe

Aileye Özel Tasarım Poster Canım Ailem - 25x25 cm Orta Boy Çerçevesiz

    Ailenizle güzel anılarınızın şahidi fotoğraflarınızla hazırlanan birbirinden farklı tasarımdaki anı posterlerimizailenize sevginizi anlatmak için en unutulmaz hediye olacaktır. Kişiye özel fotoğraflı olarak hazırladığımız bu anı posterlerinizle aileniz baktıkça yer yer yüzünde keyifli bir tebessüm, sevgi dolu bir bakış, içten bir kahkaha ve maziye dalış ifadesi yaratacığını gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu nedenle anı posterimizdeki fotoğraflarda sabitlediğiniz ortak anılarınız her daim canlı kalacak ve hediyeniz gibi unutulmaz olacaktır.

     

    Afiş & Poster Ürün Özellikleri:

    250 g parlak kuşe kağıda yüksek kalitede baskı uygulanmaktadır.


    Önemli Not:Seçilen ürün ebatlarına uygun boyutlarda ve çözünürlükte fotoğraf gönderilmesi baskı kalitesini arttıracaktır.

Not: Çerçevesiz Gönderilmektedir.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...