Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Amerikan Standardı Takvim, Üç Aylık Planlayıcı 2024 Duvar Takvimi, Ekim - Aralık 2024, 90 Günlük Planlama, Üç Aylık Planlayıcı, Yılın ilk Çeyreği Takvimi, 2024 Duvar Planlayıcı Takvim, Yeşil, Pazar Günü Başlangıçlı Takvim, American Standard Calendar, Sunday Start, Q4 2024 Quarterly Wall Calendar, October - December 2024, Quarterly Plan, 90 Day Planner


2024’ün dördüncü çeyreği, duvar planlayıcılı Ekim - Aralık üç aylık takvim. Bu pratik ve kullanışlı 3 aylık duvar takvimi, 90 günlük planlarınızı yazabilmeniz için geniş not alma bölümlerine sahiptir. Bir sonraki üç aylık takvimi ve planları bir bakışta görmek işlerinizi kolaylaştıracak ve zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

Minimalist, fonksiyonel tasarımı ve açık pastel renkleriyle de çalışma ortamınıza daha keyifli bir görünüm katacaktır.

Boyutlar:
  • Dikey Formatlı Kağıt
  • 240gr. mat kağıt - 35 x 50 cm (13,7x19,75 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

Bu planlayıcıyla ne yapmalı?
Randevuları işaretleyin, yaklaşan etkinlikleri görün, doğum günlerini hatırlayın, yıldönümlerini hatırlayın, tatil planları yapın, iş planı oluşturun, toplantılar planlayın, sınav günlerini işaretleyin, yapılacaklar listeleri oluşturun, üç aylık hedefleri planlayın, motive edici kelimeleri not edin (olumlu etki), anlık görüntüler alma notlar almak, önemli notları tekrar tekrar işaretlemek, alışkanlık takibi oluşturmak, çocuklarınızın derslerini takip etmek, okul toplantılarını işaretlemek, aile programı oluşturmak, haftalık menü hazırlamak vb. Daha birçok konuyu bir bakışta görmek işinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, ama aynı zamanda değerli zamanınızı hem evinizde hem de iş hayatınızda daha iyi kullanmanızı sağlayarak motivasyonunuzu artırır.

Planlamak neden önemlidir?
  • Zamanı verimli kullanmanızı sağlar.
  • Disiplinli olmanızı sağlar.
  • Odaklanmanızı sağlar.
  • Verimliliğinizi artırır.
  • Stresinizi azaltır.
  • Mutluluk hormonunuzu artırır.
  • Kendinize olan güveniniz artar.
Zaman en değerli kaynağımızdır.
Planlama zamanı hayatı planlamaktır.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...