Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 26 Temmuz Cuma

Haftalık Planlama Not Defteri Vintage Weekly Planner Gri

 • Ebat: 29,7x21cm (A4 Boy)
 • Kağıt: 90gr. 1.Hamur 52 yaprak (104 Sayfa)
 • Özelik: Spirali Özel Kağıt kapak haftalık planlayıcı, sümen
Planlayıcı not defterimiz, organize olmak isteyen herkes için mükemmel bir masa aksesuarıdır.
 
Günlük yapılacaklar listesi, haftalık yapılacaklar listesi, toplantılarınız, iş planlarınız, hedefleriniz, randevularınız, gidilecek yerler, izlenecek filmler, okunacak kitaplar, mutlu anlarınız, ruh haliniz ve daha fazlasını bir arada görebilceğiniz Haftalık Planlayıcı not defteri her an elinizin altında! Hedeflerinizin yolunda gitmesine ve her gün onlara doğru yaklaşmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir yardımcı!
 
Ayrıca hazırladığımız bu not defterleri kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, en iyi arkadaşınıza, annenize, babanıza, abinize, ablanıza, öğretmeninize vb. harika bir hediye fikri olabilir!
 
52 yaprak 104 sayfadan oluşan bu defterlerimizi bir yıl boyunca rahat rahat kullanabilirsiniz. Tarihsiz olması nedeni ile de kaçırdığınız bir haftayı daha sonra tekrar kullanacağınız için hiçbir sayfayı boşa harcamış olmayacaksınız.
 
Haftalık planlayıcı not defteri ile motive ve düzenli kalın :)Mükemmel Haftalık Planlayıcı ile Zamana Hakim Olun!

Zaman yönetimi günümüzün en büyük zorluklarından biri. Yoğun iş temposu, ailevi sorumluluklar ve sosyal hayat derken, her şeye yetişmek adeta bir imkansız hale geliyor. Peki ya size, tüm bu karmaşanın içinden sıyrılmanızı ve zamana hakim olmanızı sağlayacak bir çözüm sunsak? Haftalık planlayıcılar tam da bu noktada devreye giriyor!

Peki, hangi haftalık planlayıcı sizin için ideal?

İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları:
 • İhtiyaçlarınızı belirleyin: Ne tür bir planlayıcıya ihtiyacınız var? Günlük, haftalık, aylık mı? Ne kadar ayrıntılı olmasını istiyorsunuz?
 • Boyut ve taşınabilirlik: Planlayıcınızı her zaman yanınızda taşımayı düşünüyorsanız, çantaya sığabilecek kompakt bir boyut tercih edin.
 • Tasarım ve işlevsellik: Gözünüze hitap eden ve kullanımı kolay bir planlayıcı seçin. Bolca not alma alanı, yapılacaklar listesi, randevu takibi gibi fonksiyonlar işinizi kolaylaştıracaktır.
 • Kalite: Uzun ömürlü ve dayanıklı bir planlayıcıya yatırım yapmak önemlidir.
Haftalık planlayıcılar ile şunları yapabilirsiniz:
 • Zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
 • Hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
 • Daha üretken olabilirsiniz.
 • Unutma riskinizi minimize edebilirsiniz.
Hemen en iyi haftalık planlayıcıyı bulun ve hayatınızı düzene koymaya başlayın!
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...