Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 18 Temmuz Perşembe

Kişiye Özel İsimli Haftalık Planlama (Sümen) A4 Boy - Bisiklet Saat Tasarımlı Mavi

  • Ebat: 29,7x21cm (A4 Boy)
  • Kağıt: 80gr. 1.Hamur 52 yaprak (104 Sayfa)
  • Özelik: Spirali 350 Gram Mat Kuşe kapak haftalık planlayıcı, sümen
Yeni yıl için tasarladığımız kaliteli, özel seri Haftalık Planlayıcılarımızla (Sümen) çalışma masalarınızda şık bir görüntü oluşturabilir ve planlarınızı daha keyifli not alabilirsiniz.
 
Ayrıca özel seri Haftalık Planlayıcılarımızla (Sümen) sadece sizin için değil sevdikleriniz için de çok anlamlı bir hediye olacaktır.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...