Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Fransız markası Lexon, tasarım, teknoloji ve sanata olan bağlılığına bağlı kalarak, Keith Haring'in sanat eserlerini içeren özel ve büyüleyici bir koleksiyon yarattı.

Lexon, en ikonik ve ödüllü öğelerini Keith Haring'in ana eserlerinden bazılarını içerecek şekilde yeniden tasarladı. Yeni tanıtılan bu koleksiyon, yalnızca sanatçının silinmez mirasını onurlandıran bir saygı duruşu değil, aynı zamanda en son teknolojiyle zahmetsizce iç içe geçmiş olağanüstü tasarımın büyük bir kutlaması olarak da duruyor.

Geçtiğimiz otuz yıl boyunca Lexon, hayranlık uyandıran, yenilikçi ve uygun fiyatlı çığır açan nesneler sunma konusundaki kararlılığını ısrarla sürdürdü. Keith Haring'in cesur çizgiler, canlı renkler ve sembolik ikonlarla karakterize edilen sanatsal tarzından ilham alan Lexon, Haring'in vizyonunu ustalıkla somut, gündelik nesnelere dönüştürdü.

Bu koleksiyon, Haring'in sanatın herkes için erişilebilir olması gerektiği inancına saygı duruşunda bulunuyor ve onun ikonik görüntülerini pratik, günlük kullanım alanına taşıyor. Bu koleksiyonla Lexon, Haring'in sanatını geleneksel ortamların sınırlarının ötesine taşıyor ve hayatın her kesiminden bireylerin onun benzersiz sanatsal ifadesini günlük yaşamlarında deneyimlemelerine ve takdir etmelerine olanak tanıyor.

© Keith Haring Vakfı. Artestar, New York tarafından lisanslanmıştır.

– FM Radyo ve Bluetooth® hoparlör
– Frekans aralığı: FM 88-108MHz
– Su sıçramasına dayanıklı
– Bluetooth® aralığı: 10 m
– Pil ömrü: 20 saat
– Şarj süresi: 4 saat
– USB-C ile şarj edilebilir (kablo dahil)

14 x 4,5 x 8,1 cm

Silikon kauçuk kasa

388 gr

 

TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...