Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 22 Temmuz Pazartesi

Öğretmenlere Özel Kupa ve Atatürk Fotoğraflı Haftalık Planlayıcı

"Dünyanın her yerinde öğretmenler toplumun en fedakar ve saygıdeğer insanlarıdır." Mustafa Kemal Atatürk

Öğretmenler Gününe Özel tasarladığımız özel konsept Kupa ve Haftalık Planlayıcı, öğretmeninize özel olduğunu ve onu unutmadığınızı gösteren özel tasarım kupalar ve haftalık planlayıcılar ile tatlı bir sürpriz hediye verebilirsiniz.
 
Çok çeşitli ve birbirinden farklı harika tasarımlarla ürettiğimiz, yüksek kalite baskılı kupalarımızı, tüm aradıklarınızı karşılayacak özelliklerde sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi kişiselleştirerek öğretmeninize ait hale getirebilir öğretmeniniz için mükemmel bir özel hediye oluşturabilirsiniz. Bu kupalar öğretmeniniz için öğretmenler günü hediyesi olabilirken yeni işe başlayan bir dostunuza yeni iş hediyesi olabilir.
 
Bir süre kullanılıp sonrasında bir kenara kaldırılan alışılmış, klasik hediyelerin dışında kalıcı ve özel bir hediye olabilen kişiye özel bu kupalar, sevdiklerinizin çay ve kahve saatlerinde yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak ve daima sizi hatırlatacaktır.
 
Kupa Bardak Ürün Özelikleri:
 • Kupa yüksekliği: 9,5 cm
 • Çapı:8,5 cm
 • Malzeme: Kupa Bardak Seramik malzemeden üretilmiştir.
 • Kupanın her iki yüzünde de baskı bulunmaktadır.
 • Kupa Bardak ürünlerimiz için hediye paketi yapılmaktadır.
 • Kupalarımız kargoda kırılmaması için özenle ambalajlanıp kargoya verilmektedir.
Yıkama Talimatı: 
 • Diğer kupalara göre yıkama dayanıklılığı çok yüksektir.
 • Kupa bardak üzerindeki baskı 40 - 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır.
 • Baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.
  Haftalık Planlayıcı Özelikleri
  • Ebat: 29,7x21cm (A4 Boy)
  • Kağıt: 80gr. 1.Hamur 52 yaprak (104 Sayfa)
  • Özelik: Spirali 300 Gram Kraft kapak haftalık planlayıcı, sümen
  Öğretmenler Günü için tasarladığımız kaliteli, özel seri Haftalık Planlayıcılarımızla (Sümen) çalışma masalarınızda şık bir görüntü oluşturabilir ve planlarınızı daha keyifli not alabilirsiniz.
  TESLİMAT
   

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

  Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...