Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 27 Haziran Perşembe

Soyut Boho Manzara Spiralli Üçlü A5 Defter

Modern boho sanatı güneş ve ay manzaralı defter kapakları

  • Kapak Özeliği: 300 Gr 1.Hamur
  • İç Sayfa Özeliği: 80 Gr 1. Hamur Çizgisiz Kağıt
  • Ebat: 14 x 20.7 cm A5 Boy
Her an yanınızda olsun isteyeceksiniz...

İnce işçiliğin zarafetle birleşimi defterler gün boyu size eşlik edecek.Karton kapaklı özel tasarım defterlerin yapraklarına, anılarınızı yazabilir, önemli toplantılarda notlarınızı alabilirsiniz.

Seçkin zevkinizi sergileyen defterleri ofis şıklığınızı tamamlayan bir aksesuar olarak bile kullanabilirsiniz.Hediye ettiğiniz sevdikleriniz ise özel tasarımlı defteri ömür boyu saklamak isteyecek...

Özel tasarım defterlerimiz, not almak isteyen herkes için mükemmel bir masa aksesuarıdır.
 
Günlük yapılacaklar listesi, haftalık yapılacaklar listesi, toplantılarınız, iş planlarınız, hedefleriniz, randevularınız, gidilecek yerler, izlenecek filmler, okunacak kitaplar, mutlu anlarınız, ruh haliniz ve daha fazlasını bir arada görebilceğiniz özel tasarım not defteri her an elinizin altında! Hedeflerinizin yolunda gitmesine ve her gün onlara doğru yaklaşmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir yardımcı!
 
Ayrıca hazırladığımız bu not defterleri kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, en iyi arkadaşınıza, annenize, babanıza, abinize, ablanıza, öğretmeninize vb. harika bir hediye fikri olabilir!
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...