Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Bu üç aylık duvar planlayıcılı zamansız takvimle istediğiniz aydan başlayarak plan yapmaya başlayabilirsiniz. 

Boyut/ Kağıt :
– 70 x 100 cm / 140 gr. Kağıt

Dikey Kağıt Düzeni
• Yüksek çözünürlüklü baskı
• Kalın kağıt

Bu pratik ve kullanışlı, 3 aylık duvar takviminde, 90 günlük planlarınızı yazabilmeniz için geniş not alma bölümleri bulunmaktadır. Bir bakışta gelecek üç aylık planları karşınızda görmek, işlerinize kolaylıkla odaklanarak zamanı daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca minimalist, fonksiyonel tasarımı ve rahatlatıcı gri tonlarda boho renkleriyle de çalışma ortamınıza daha keyifli bir görünüm kazandıracaktır.

Plan yapmak neden önemlidir?
  • Zamanı verimli kullanmanızı sağlar.
  • Disiplinli olmanızı sağlar.
  • Odaklanmanızı sağlar.
  • Üretkenliğinizi arttırır.
  • Stresinizi azaltır.
  • Mutluluk hormonunuzu arttırır.
  • Kendinize olan güveniniz artar.
Zaman bizim en değerli kaynağımızdır.
Zamanı planlamak yaşamı planlamaktır.

Bu planlayıcı ile neler yapılabilir?
Randevuları işaretlemek, yaklaşan etkinlikleri görmek, doğum günlerini hatırlamak, yıldönümlerini hatırlamak, tatil planları yapmak, iş planı oluşturmak, toplantıları planlamak, sınav günlerini işaretlemek, yapılacaklar listesini oluşturmak, üç aylık hedefleri planlamak, motive edici sözleri not etmek(pozitif etki),anlık fikirleri not etmek, önemli notları tekrar tekrar işaretlemek, alışkanlık izleyici oluşturmak, çocuklarınızın ders takibini yapmak, okul toplantılarını işaretlemek, aile programı oluşturmak, haftalık yemek listesi hazırlamak v.b. daha birçok konuyu bir bakışta karşınızda görmek işlerinizi kolaylaştırdığı gibi, hem evde hem de profesyonel yaşamınızda değerli olan zamanınızı daha iyi kullanmanızı sağlayarak motivasyonunuzu arttıracaktır.

_________
Tarihsiz Üç Aylık Duvar Takvimi, Minimalist Planlayıcı, Üç Aylık Hedefler, Duvar Planlayıcı, Yıllık Plan, Bir Bakışta Takvim, 3 Aylık Duvar Takvimi, Yıl Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Büyük Planlayıcı, Aile Planlayıcı, Aile Takvimi, Okul Tam Yıl Takvimi, Ofis Planlayıcı , Ajanda Takvimi, Dev Duvar Takvimi, Büyük Takvim, Boho Renkleri, Boho Gri Renk, Pastel Renk, Kare Boho Renkleri, Üç Aylık Duvar Takvimi
_________
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...