Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Bu duvar planlayıcılı takvimler, 4 çeyrek takvim olarak, 4 ayrı dikey sayfadan oluşmaktadır. Zamansız oldukları için de istediğiniz tarihlerden ya da istediğniz yıldan başlayarak kullanabilirsiniz.

Boyut/ Kağıt :
– 50 x 70 cm / 240 gr. Kağıt

Dikey Kağıt Düzeni
• Yüksek çözünürlüklü baskı
• Kalın kağıt

Bu pratik ve kullanışlı, 3 aylık planlayıcılı duvar takvimlerinde, plan ve hatırlatmalarınızı yazabilmeniz için geniş not alma bölümleri bulunmaktadır. Bir bakışta gelecek üç ayı ya da bütün yılı karşınızda görmek, işlerinize kolaylıkla odaklanarak zamanı daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır. 

Ayrıca minimalist, fonksiyonel tasarımı ve rahatlatıcı boho renkleriyle de çalışma ortamınıza daha keyifli bir görünüm kazandıracaktır.

Plan yapmak neden önemlidir?
  • Zamanı verimli kullanmanızı sağlar.
  • Disiplinli olmanızı sağlar.
  • Odaklanmanızı sağlar.
  • Üretkenliğinizi arttırır.
  • Stresinizi azaltır.
  • Mutluluk hormonunuzu arttırır.
  • Kendinize olan güveniniz artar.
Zaman bizim en değerli kaynağımızdır.
Zamanı planlamak yaşamı planlamaktır.

Bu planlayıcı ile ne yapılır?
Randevuları işaretlemek, yaklaşan etkinlikleri görmek, doğum günlerini hatırlamak, yıldönümlerini hatırlamak, tatil planları yapmak, iş planı oluşturmak, toplantıları planlamak, sınav günlerini işaretlemek, yapılacaklar listesini oluşturmak, üç aylık hedefleri planlamak, motive edici sözleri not etmek(pozitif etki),anlık fikirleri not etmek, önemli notları tekrar tekrar işaretlemek, alışkanlık izleyici oluşturmak, çocuklarınızın ders takibini yapmak, okul toplantılarını işaretlemek, aile programı oluşturmak, haftalık yemek listesi hazırlamak v.b. daha birçok konuyu bir bakışta karşınızda görmek işlerinizi kolaylaştırdığı gibi, hem evde hem de profesyonel yaşamınızda değerli olan zamanınızı daha iyi kullanmanızı sağlayarak motivasyonunuzu arttıracaktır.

_______
Üç Aylık Tarihsiz Duvar Takvimi, Minimalist Üç Aylık Planlayıcı, Zamansız Takvim, Üç Aylık Hedefler, Duvar Planlayıcı, Yıllık Plan, Bir Bakışta Takvim, Alışkanlık İzleyici, 3 Aylık Duvar Takvimi, Takvim Seti, Yıl Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Büyük Planlayıcı, Aile Planlayıcı, Aile Takvim, Okul Tam Yıl Takvimi, Ofis Planlayıcı, İş Planlaması için Ofis Yıllık Takvimi, Organizasyon, Organizatör Takvimi, Üç Aylık Dev Duvar Takvimi, Büyük Takvim Planlayıcı, Orta Takvim Planlayıcı, Küçük Takvim Planlayıcı, Üç Aylık Plan Hedefleri, Planlayıcı Takvim Seti, Organizasyon Takvimi, Boho Takvim, Boho Renkli Takvim, Pastel Renkli, Duvar Takvimi Kare Boho Renkli Dikey
_______
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...