Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • İsim Soyisim *
  Ürün Üzerine Yazılacak İsim Soyismi Yazınız
 • Fotoğraf *
  Ürüne Eklenecek Fotoğrafı Yükleyiniz
  0/1
 • Mesajınız *
  Ürün Üzerine Yazılacak Mesajınızı Yazınız
Planlanan Teslimat Süresi 26 Temmuz Cuma

Vintage Fotoğraflı Çerçeve Canım Arkadaşım - Gümüş Rengi 10x15 cm Küçük Boy

   Ebat: 10x15 cm
    Malzeme: Lamine
    Arkadaşınıza özel hazırladığımız Vintage Fotoğraflı Çerçeve ile arkadaşınızadoğum gününde çok anlamlı bir hediye olacaktır.
     TESLİMAT
      

     Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

     Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

     Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

     Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

     Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

     www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

     Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

     Size nasıl yardımcı olabiliriz?
     Yükleniyor...