Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024-2024 Akademik Başlangıç Duvar Planlayıcısı Takvim, Duvar Takvimi, Yıl Ortası Planlayıcısı, Organizatör Takvimi, Minimalist Boho Renkli - 70 X 100 CM Boy

2024-2024 Academic Start Wall Planner Calendar

• Ağustos 2024 – Temmuz 2024
• 140 gr. mat kağıt
• Dikey format kağıt
• 70 x 100 cm (27.5x39.37 inc) boyut

2024-2024 Ağustos başlangıç Akademik duvar takvimi, tüm yılı tek sayfada görmeniz için tasarlanmıştır. Fonksiyonel tasarımı ile sizi düzenli tutacak bu dikey formatlı yıllık planlayıcı, aynı zamanda modern görünümü ve rahatlatıcı boho renkleri ile mekanlarınıza keyifli bir görüntü oluşturacaktır.

Sizin için de farklı renkler, not almak için önemli bir ayraç ise bu takvim tam size göre. Her ay birbirinden farklı boho renkleriyle, not aldığınız planlarınızı aklınızda tutmayı kolaylaştıracaktır.

Bu planlayıcı, Ağustos 2024’ten Temmuz 2024’e kadar çalışır. Bir bakışta; randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici sözleri, fikirleri, önemli notlar, alışkanlık izleme, programlar, görevler ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Planlayıcının boyutları 70 x 100 cm (27.5x39.37 inc)' dir. Planlayıcı, pürüzsüz, üstüne yazılabilir 140 gr. mat kağıda yüksek kalite dijital baskı yapılarak hazırlanmaktadır.

Bu planlayıcıyı evde, okulda, ofiste, çalışma odanızda, mutfakta, çocuk odasında dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Planlayıcı, nakliye sürecinde kağıdın zarar görmesini engellemek için silindir post tüp karton içinde teslim edilecektir.
 
Akademik Takvim, Boho Renk Takvim, 2024 2024 Takvim, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Wall Calendar, Akademik Başlangıç, Akademik Takvim, Organizer Takvim, Pastel Renk Takvim, Yıllık Planlayıcı, Yearly Planner, Wall Planner, Büyük boy takvim  
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...