Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Mustafa Kemal Atatürk Takvimi, Ahşap Atatürk Takvimi, 2024 Ahşap Masa Takvimi

Ürün Özellikleri
  • Takvim Kart Boyutu: 10 cm genişlik, 15 cm yükseklik
  • Kart Özelikleri: 350 gr. Mat Kağıt
  • Ahşap Boyutları: 10 cm genişlik, ve 17 cm yükseklik
  • Sayfa: 1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı
  • Tasarım: Mustafa Kemal Atatürk Fotoğraf Konseptli Ahşap 2024 Masa Takvim
  • Pazartesi ya da Pazar Başlangıçlı takvim seçeneği
  • Takvim kartlarının arka tarafı not alanı olarak kullanılmaktadır.
Mustafa Kemal Atatürk fotoğraflarından oluşan bu 2024 Masa takvimi, masanızdaki en değerli aksesuar olacaktır. Kaliteli ve modern ahşap tabanı, birbirinden güzel Atatürk fotoğraflarıyla birleşince ortaya çıkan bu mükemmel masa takvimi, sevdikleriniz için de anlamlı bir hediye olabilir.

Bu aylık planlamalı takvim Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

Not: Bu takvim için Pazar başlangıçlı Amerikan standartı takvim olarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken bu talebinizi açıklama kısmına yazmanız yeterlidir.

Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
 
BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
 
Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı Takvimler Bialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
 
HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
Atatürk Takvimi, Ahşap Takvim, 2024 Masa Takvimi, Ataturk Takvim, Ataturk Takvim Hediye, Mustafa Kemal Ataturk Takvim, Arkadaşa hediye, Ahsap Takvim, 2024 Takvimi, Yeniyıl hediyesi, Doğumgünü hediyesi, Ahşap Atatürk Takvimi, 2024 Ahşap Masa Takvimi,
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...