Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Planlayıcı Takvim, Yıllık Plan, Aylık Planlayıcı, Renkli Haftasonları Ayracı, 2024 Year Planner, 2024 Wall Calendar, 2024 Wall Planner, 2024 Annual Planner, 2024 Yearly Planner


Bu renkli minimalist planlayıcı, tüm yılınızı bir bakışta görmenizi sağlayacak harika bir görsel hatırlatıcıdır. Önemli günleri kaçırmamanıza, planlarınızı kolayca yapmanıza, yıllık hedefler belirlemenize ve özellikle motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu planlayıcıda haftalık aktivitelerin rahat ve keyifli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için hafta sonları renkli olarak hazırlanmıştır.

Özellikle öğrencilerin ders çalışma programları, sınav tarihleri, hedef belirleme programları için önemli bir hatırlatma panosu olacak.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Dikey kağıt düzeni
  • 240 gr. mat kağıt - 70 x 50 cm (27.5 x 19.7 inç) boyut unda
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı takvim, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir.
 
2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Duvar Takvimi, Planlamalı Yıllık Duvar Takvimi, İngilizce Takvim, Aile için Planlayıcı Duvar Takvimi, Ev için Planlayıcı Duvar Takvimi, Okul için Planlayıcı Duvar Takvimi, Ofis için Planlayıcı Duvar Takvimi, Öğrenci için Planlayıcı Duvar Takvimi, Öğretmen için Planlayıcı Duvar Takvimi, İş için Planlayıcı Duvar Takvimi, Yatay Poster Planlayıcı Takvim, Şirket için Planlayıcı Duvar Takvimi, English Calendar, 2024 Yearly Planner, 2024 Year Planner, 2024 Calendar Anahtar kelimeler
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...