Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yıllık Planlayıcı, 2024 Duvar Takvimi, Büyük Duvar Planlayıcı, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık Planlayıcı, 2024 Planlayıcı Takvim, İş Planlayıcı, Hedef Planlayıcı, Aile Takvimi, Kare Pastel Renkler

2024 Wall Planner Calendar

• Ocak 2024 – Aralık 2024
• 240 gr. mat kağıt
• Yatay format kağıt
• 50 x 70 cm (19,7 x 27.5 inc) boyut

2024 Yıllık Duvar Planlayıcılı takvim ile tüm yılı bir sayfada planlayabilirsiniz. Modern ve fonksiyonel tasarımıyla sizi düzenli tutacak bu yatay format yıllık planlayıcı rengarenk  renkleriyle de mekanınıza daha keyifli bir görüntü verecektir.

Bu planlayıcı Ocak 2024'den Aralık 2024'ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını bir bakışta görmenizi sağlar.

Planlayıcının boyutları 19,7 x 27.5 inc (50 x 70 cm)' dir. Planlayıcı, pürüzsüz, üstüne yazılabilir 240 gr. mat kağıda yüksek kalite dijital baskı yapılarak hazırlanmaktadır.

Bu planlayıcı herhangi bir resmi tatil veya özel tarih içermez.

Bu planlayıcıyı evde, okulda, ofiste, çalışma odanızda, mutfakta, çocuk odasında dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Planlayıcı, nakliye sürecinde kağıdın zarar görmesini engellemek için silindir post tüp karton içinde teslim edilecektir.
 
2024 Yıllık Planlayıcı, 2024 Duvar Takvimi, Büyük Duvar Planlayıcı, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık Planlayıcı, 2024 Planlayıcı Takvim, İş Planlayıcı, Hedef Planlayıcı, Aile Takvimi, Düzenleyici Takvim
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...