Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Takvim, 2024 Planlayıcı, Okul Takvimi, Büyük Duvar Takvimi, Organizer Takvim, Minimalist Tasarım, Renkli Pastel Tonlar


2024 Yıllık Duvar Planlayıcılı takvim ile tüm yılı tek sayfada planlayabilirsiniz. Minimalist ve fonksiyonel tasarımıyla sizi düzenli tutacak bu dikey formatlı ajanda, pastel renkleri ile de mekanlarınıza daha keyifli bir görünüm kazandıracak.

Bu planlayıcı, Ocak 2024’ten Aralık 2024’e kadar çalışır. Bir bakışta randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici sözleri, fikirleri, önemli notlar, alışkanlık izleme, programlar, görevler ve daha fazlası.
  • Ocak 2024 - Aralık 2024
  • Dikey Biçimli Kağıt
  • 240 gr. mat kağıt - 35 x 50 cm (13,7x19,75 inç) boyutunda
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlama takvimine resmi tatiller veya özel tarihler dahil değildir.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için silindirik bir direk tüpü kartonunda teslim edilecektir.
 
2024 Yıllık Planlayıcı Duvar Takvimi, 2024 Planlayıcı Takvim, İş Planlayıcısı, Hedef Planlayıcısı, 2024 Yıllık Planlayıcısı, 2024 Yıl Planlayıcısı, 2024 Duvar Takvimi, 2024 Takvimi, Büyük Duvar Takvimi, Haftalık, Aylık Planlayıcı Takvim, Aile Takvimi, Okul Tam Yıl Takvimi, Organizatör Takvimi, Çocuk için Duvar Planlayıcısı Takvim, Okul için Duvar Planlayıcısı Takvimi, Ofis için Duvar Planlayıcısı Takvimi, Ev için Duvar Planlayıcısı Takvimi, Doğum Günü için Duvar Planlayıcısı Takvimi, Minimal Tasarım, Kare Modern Pastel Renkli Dikey Format Kağıt Düzeni
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...