Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 25 Temmuz Perşembe

3 lü Renkli Defter

  • Kapak Özeliği: 280 gr Lüks Renkli
  • İç Sayfa Özeliği: 32 Yaprak (64 Sayfa) 80 Gr Lüks Çizgisiz Kağıt
  • Ebat: 10 x 14,5 cm Küçük Boy
  • Paket İçeriği: 3 Adet Defter
Her an yanınızda olsun isteyeceksiniz...
 
İnce işçiliğin zarafetle birleşimi defterler gün boyu size eşlik edecek.
Karton kapaklı özel tasarım defterlerin yapraklarına, anılarınızı yazabilir, önemli toplantılarda notlarınızı alabilirsiniz.
Seçkin zevkinizi sergileyen defterleri ofis şıklığınızı tamamlayan bir aksesuar olarak bile kullanabilirsiniz.
Hediye ettiğiniz sevdikleriniz ise özel tasarımlı defteri ömür boyu saklamak isteyecek...
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...