Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Amerikan Standardı 2023-2024 Akademik Duvar Takvimi, Eylül Başlangıç, Akademik Yıl Planlayıcısı, Yıl Ortası Takvimi, Kraft Kağıt


2023-2024 Eylül başlangıç duvar takvimi tüm Akademik yılı bir bakışta görebilmeniz için tasarlanmıştır. Fonksiyonel ve minimal tasarımı ile 12 ay boyunca düzenli kalmanıza yardımcı olacaktır.

Bu planlayıcı, Eylül 2023’ten Ağustos 2024’e kadar devam eder. Bir bakışta; Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici alıntıları, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını görebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
  • Eylül 2023 - Ağustos 2024
  • 200 gr. ambalaj kağıdı
  • %100 geri dönüştürülmüş kraft kağıt
  • Dikey biçimli kağıt
  • Siyah renkli baskı
BOYUTLAR
50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir tüp kartonu içinde teslim edilecektir.
 
Amerikan Standardı Takvim, ABD Stardart Takvim, Pazar Günü Başlangıç Takvim, Kraft Kağıt, 2023-2024 Akademik Yıl Planlayıcısı, Yıl Ortası Takvimi, Yıl Ortası Planlayıcı Takvim, Eylül Başlangıç Akademik Takvimi, 2023 Duvar Takvimi, 2023-2024 Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcı, 2023-2024 Yıllık Planlayıcısı, İş Planlayıcısı, Hedef Planlayıcısı, Aile Takvimi, Okul Takvimi, %100 Geri Dönüştürülmüş Kraft Kağıt, Mid-Year Planner, September Start, 2023-2024 Wall Calendar, 2023-2024 Wall Planner, Academic Wall Calendar, Academic Wall Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...