Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Boho Renk Aylık Planlama Masa Takvimi, 2024 Takvim, Minimalist Fonksiyonel Takvim

Ürün Özellikleri
  • Takvim Kartı Boyutu: 19 cm genişlik, 11 cm yükseklik
  • Kart Özellikleri: 350 Gr Kuşe Kağıt.
  • Takvim Ayağı Özellikleri: Kalın Karton Sıvamalı Geniş Üçgen Ayak Kırmızı Renk
  • Takvim Ayak Ölçüleri: 19 cm genişlik, 13 cm yükseklik, 9 cm derinlik
  • Sayfa: 1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı
  • Tasarım: Pastel boho renkli zeminlerle sade, minimalist ve fonksiyonel tasarım
  • Takvim kartlarının arka yüzü not alanı olarak kullanılmaktadır
Bu takvim üzerine bir ay boyunca minik hatırlatma notları alabileceğiniz aylık planlayıcı masa takvimi olarak hazırlanmıştır. Bu fonksiyonel özelliği hem masa takvimi hem de yıllık ajanda olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca boho renkli sade tasarımıyla çalışma masanızda şık bir aksesuar olarak yerini alacaktır.

Bu aylık planlayıcı takvim Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, seyahat planlarını, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

Boho Renk Takvim, Aylık Planlayıcı Takvim, 2024 Masa Takvimi, Masaüstü Takvimi, Monthly Planner Calendar, Minimalist Fonksiyonel, Takvim, 2024 Takvim, Takvim Hediyesi, Organizer Takvim, 2024 Calendar, Desk Calendar, Aylık Planlama Takvim, Pastel Renk Takvim,
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...