Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Çiçekli Takvim, 2024 Masa Takvimi, Çiçek Fotoğraflı Takvim

  • Kart Özeliği: 350 gr/m2 Mat Kağıt
  • Kart Ebatı: 15 x 10 cm
  • Ayak: Özel Kesim Sert Ayak
Vintage çiçekli takvim ya da klasik çiçekli takvim. 1950’ler, 1960’lardan bir esinti getiren bu çiçek fotoğraflı takvim, masanızda görselliği ile de mükemmel bir aksesuar olacaktır. Bu şık görselliğe sahip çiçekli takvim bulunduğunuz ortamda hem gözünüze hitap edecek hem de planlarınızı yaparken size ayrı bir keyif verecektir. Ayrıca bu çiçekli takvim kendiniz veya sevdiğiniz biri için harika bir hediye fikri! İster yeniyıl hediyesi, ister doğumgünü hediyesi, öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi ya da sevgilinize sevgililer gününde çiçekli bir hediye verebilirsiniz.

Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
 
BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
 
Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı Takvimler Bialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
 
HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
Çiçekli Takvim, Vintage Çiçek, Klasik Çiçekler, Sevgiliye hediye, Yeniyıl hediyesi, Doğum günü hediyesi, Öğretmene Hediye, Çiçek Fotolu Takvim, Çiçekli 2024 Takvim, 2024 Masa Takvimi, Masaüstü Takvim, Takvim Hediye, 2024 Calendar
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...