Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Gri Özel Kağıt 2024 Masa Takvimi, Kraft Sert Üçgen Ayak, 2024 Takvim

Ürün Özellikleri
  • Takvim Boyutu: 17 cm genişlik, 15 cm yükseklik, 9,5 cm derinlik
  • Takvim Taban Özelliği: Üçgen Ayak, Sert Mukavva, Özel Kraft Kağıt Taslama
  • Takvim Kart Ebadı: 17 cm genişlik, 13,5 cm yükseklik
  • Takvim Kart Özeliği: 270 gr. Özel Kağıt (1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı)
  • Tasarım: Siyah beyaz, minimalist, sade tasarım takvim kartları.
  • Takvim kartlarının arka tarafı da 2024 takvim olarak kullanılmaktadır.
Bu takvim gri renk özel kağıdı ve minimalist tasarımıyla dikkat çekmektedir. Sert kraft üçgen tabanıyla da masanızda kaliteli ve şık bir görüntü oluşturarak bütün yıl keyifli planlar yapmanızı sağlayacaktır. Sen de masamda tarz bir takvim olsun istiyorsan bu takvim tam sana göre. Ayrıca sevdiklerinize de rahatlıkla hediye edebileceğiniz harika bir hediye fikri!

Bu takvim Ocak 2024’den Aralık 2024’ye kadar çalışır. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, seyahat planlarını, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her ay bir bakışta görmenizi sağlar.

 
2024 Masa Takvimi, 2024 Takvim, Gri Renk Kağıt, Masaüstü Takvimi, Gri Özel Kağıt, Minimalist Takvim, Kraft Üçgen Takvim, Takvim Hediye, Kraft Taban, 2024 Calendar, Desk Calendar, Ofis Malzemesi, Özel Takvim
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...