Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Haftalık Planlamalı Organizer Takvim, 2024 Masa Takvimi, Siyah Taslama Üçgen Takvim, Önceki ve Sonraki Aylar

Ürün Özellikleri
  • Takvim Boyutu: 17 cm genişlik, 15 cm yükseklik
  • Takvim Taban Özelliği: Üçgen Ayak, Sert Mukavva, Özel Siyah Kağıt Taslama
  • Takvim Kart Ebadı: 8,3 cm genişlik, 13,5 cm yükseklik
  • Takvim Kart Özeliği: 350 gr. Mat Kuşe (1 Kapak Kartı + 12 Takvim Kartı)
  • Haftalık  Planlama Kağıt Ebadı: 8,3 cm genişlik, 13,5 cm yükseklik
  • Haftalık Planlama Kağıt Özeliği: 80 gr. 1. Hamur, 52 yaprak (104 sayfa)
  • Tasarım: Önceki ve sonraki ayları içeren 12 ay takvim kartları ve haftalık planlayıcı sayfalarıyla minimalist ve fonksiyonel tasarım.
  • Takvim kartlarının arka tarafı da 2024 takvimi olarak kullanılmaktadır.

Haftalık planlamalı organizer takvim, önceki ve sonraki ayları içeren takvim kartları ve haftalık planlayıcı özelliği ile son derece kullanışlı bir masa takvimidir. Bu takvimle aylık planlarınızı yaparken aynı zamanda haftalık notlarınızı da almanız ve bütün bir haftayı karşınızda görmeniz işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu çok fonksiyonel takvim yaklaşan yeni yılda sevdiğiniz biri için de harika bir yeni yıl hediyesi olabilir!

Bu haftalık planlayıcı takvim içinde bulunduğunuz ay içindeki randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri, yıldönümleri, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motivasyon kelimelerini, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını her hafta bir bakışta görmenizi sağlar.


Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!
 
BİALDIM TAKVİMLERİ HER ZAMAN BİR TAKVİMDEN DAHA FAZLASI OLMUŞTUR.
 
Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı Takvimler Bialdım takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece Bialdım mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!
 
HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)
Haftalık Planlamalı Takvim, Haftalık Planlayıcı Takvim, 2024 Masa Takvimi, Aylık Planlayıcı Takvim, Takvim Hediye, Önceki ve sonraki aylar, 2024 Takvimi, Üçgen Takvim, Siyah Takvim, Planlayıcı Organizer Takvim, Monthly Planner, 2024 Calendar, Weekly Planner,
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...