Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
Planlanan Teslimat Süresi 12 Haziran Pazartesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Hediye Kutusu

 
Kişiye Özel Tasarladığımız Hediye Kutusu ile secdiklerinizi mutlu edebileceğiniz kişiye özel bir hediye paketi.
 
Paket İçindekiler:
  • 1 Adet Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa
  • 1 Adet Kişiye Özel Fotoğraflı 10x15cm Lamine Çerçeve
  • 1 Adet Kişiye Özel İsimli 17x11 Sümen
  • 1 Adet Masa Takvimi Boyutu: 19cm x 12cm, 13 yaprak
Çerçeve Renk: Siyah
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?