Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • Bayan İsmi *
  Ürün Üzerine Yazılacak Bayan İsmini Yazınız
 • Defter Üzerine Yazılacak İsim Soyisim *
  Defter Üzerine Yazılacak İsim Soyismi Yazınız
 • Fotoğraf *
  Ürüne Eklenecek Fotoğrafı Yükleyiniz
  0/1
 • Erkek İsmi *
  Ürün Üzerine Yazılacak Erkek İsmini Yazınız
 • Tarih *
  Ürün Üzerine Yazılacak Tarihi Yazınız
Planlanan Teslimat Süresi 26 Temmuz Cuma

Sevgililere Gününe Özel Hediye Kutusu 3

 
Sevgililer Gününe Özel Tasarladığımız Hediye Kutusu ile sevgilinizi mutlu edebileceğiniz sevgilinize özel bir hediye paketi.
 
Paket İçindekiler:
 • 1 Adet Kişiye Özel Kupa
 • 1 Adet Kişiye Özel 10x15cm Lamine Çerçeve
 • 1 Adet Kişiye Özel 17x11 Sümen
 • 1 Adet Masa Takvimi Boyutu: 9,5cm x 14,8cm, 13 yaprak
Çerçeve Renk: Siyah
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...