Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • Kapak Yazısı *
  Takvim Kapağı Üzerinde Yazılmasını İstediğiniz Metni Yazınız
 • Logo Alanı *
  0/25

Kurumsal Firmalara Özel Firma Logolu 2024 Atatürk Takvimi - Atatürk Fotoğraflı 2024 Masa Takvimi

 • Takvim Boyutu: 19cm x 11cm, 13 yaprak
 • Kart Özelikleri: 350 GR Mat Kuşe Kağıt
 • Ayak: Sıvamalı Mukavva Sert Ayak
 • Sayfa: 1 Kapak + 12 Yaprak
 • Tasarım: Takvim Kartları Ön Tarafı Türkçe Takvim, Arka Tarafı Not Alanı Olarak Kullanılabilmektedir.

Kurumsal Firmalara Özel Mustafa Kemal Atatürk fotoğraf konseptli 2024 masa takvimi müşterilerinizin ve sizin masanızda en güzel yerini alacaktır. Siyah beyaz, birbirinden güzel Atatürk fotoğraflarından oluşan 2024 masa takvimimüşterileriniz için de muhteşem ve anlamlı bir hediye olacaktır.

Akıp giden zamanı takip etmemiz ve bu akışa göre planlar yapmamız için bir takvim hepimizin hayatında olmazsa omazıdır. Kimi masasında, kimi duvarında, kimi de her an yanında taşıyacağı ajandasında mutlaka bir takvim bulundurur. Bu takvimlerin üzerine not da alınabiliyorsa daha ne istenir ki!

Resimli ya da illustrasyon Tasarımlı Takvimler 2024 takvimleri, sadece takvim değil aynı zamanda birbirinden güzel tasarımlı kartlarıyla, masalarınızı ya da duvarlarınızı süsleyen motivasyon arttırıcı, dekoratif bir objedir. Not alma alışkanlığı kuvvetli olanlar için çok özel bir takvim olan ve sadece mağazamızda bulabileceğiniz Haftalık Planlayıcılı Masa Takvimi modelleri bulunmaktadır. Model çok, tercih sizin!

HEM GÖZE, HEM AMACA HİTAP ETSİN İSTEDİK! :)

Yeni yıl için tasarladığımız kaliteli, özel seri masa takvimlerimizle çalışma masalarınızda şık bir görüntü oluşturabilir ve planlarınızı daha keyifli not alabilirsiniz.


Kurumsal Masa Takvimi, Firmalara Özel Masa Takvimi, Kurumsa Takvim, Firmalara Özel Takvim, Haftalık Planlamalı Takvim, Haftalık Planlayıcı Takvim, 2024 Masa Takvimi, Mustafa Kemal Atatürk Takvimi, Atatürk Takvim Hediye, Atatürk Takvim, 2024 Takvim, Kraft Üçgen Takvim, Atatürk Takvimi, Planlayıcı Organizer Takvim, Atatürk Fotoğraflı Takvim, Ataturk Takvim, Siyah Beyaz Atatürk Takvim


TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...